WDM Module

  • WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR

    WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR

    Wavelength Division Multiplex Passive Optical Network Module dia natao ho an'ny fampiharana GPON / XGPON / NGPON2. Miorina amin'ny teknolojia Thin Film Filter (TFF) ary miasa amin'ny fantsona 1310nm / 1490nm / 1550nm. Endri-javatra ● fatiantoka fidirana ambany ● fanokanan-toerana ambony ● fatiantoka miankina amin'ny polarization ambany ● famolavolana paikady ● fahamendrehana avo lenta sy fitoniana ● Seho miasa marobe: Avy amin'ny -5 ℃ ka hatramin'ny 75 ℃ ● Telcordia GR-1209-CORE mifanaraka ● Telcordia GR-1221-CORE mifanaraka Fampiharana CWDM System PON Networ ...
  • FWDM Componet

    FWDM Componet

    Ireo singa FWDM ireo dia mampiasa teknolojia sivana fanelingelenana sarimihetsika manify manasaraka na manambatra ireo signal optika manokana. Miaraka amin'ny bandwidth malalaka, fahaverezan'ny fidirana ambany, fitokanana avo, ary fatiantoka miankina amin'ny maripana ambany, dia mety amin'ny fampiasana amin'ny amplifier optika, CATV, ary FTTH. Endri-javatra ● Fantsom-pifandraisana midadasika ● fatiantoka fidirana ambany ● fanokanan-toerana avo lenta ● Fahatokisana sy fitoniana miavaka amin'ny l amplifiers optika l CATV Famaritana Item Unit Parameter Notes Pa ...
  • 1310/1490/1550FWDM Component

    1310/1490 / 1550FWDM Component

    Endri-javatra ● Fantsom-pifandraisana midadasika ● Fampihenana fidirana ambany ● Fisarahana fantsona avo ● Fampiharana azo itokisana sy tsy fitoviana ● Fanamafisana optique ● Famaritana CATV Famaritana Item Famaritana Votoatiny Parameter Pass Port (CP) Avaratra afovoany lp nm 1310 & 1490 Halavan'ny halavam-potoana nm 1310 + -50 & 1490 + -10 Fidiran-drivotra fidirana dB ≤ 0.80 Flatness dB ≤0.30 Fanokafana @ λR dB ≥30 Reflect Port (CR) Wavelength afovoany lR nm 1550 Halavan'ny halavam-potoana nm 1535 ~ 1620 Insertion Lo ...
  • 200G DWDM Module Mux Demux DWDM

    200G DWDM Module Mux Demux DWDM

    Dense Wavelength Division Multiplex Module dia natao ho an'ny rindranasa tambajotra DWDM. Miorina amin'ny teknolojia Thin Film Filter (TFF) izy io ary miasa amin'ny fantsona 200G manelanelana ny halavan'ny ITU Grid CWDM halavan'ny 1520nm ka hatramin'ny 1620nm. Endri-javatra ● fatiantoka fidirana ambany ● fanokanan-toerana ambony ● fatiantoka miankina amin'ny polarization ambany ● fahamendrehana avo lenta sy fahamarinan-toerana ● Telcordia GR-1209-CORE mifanaraka ● Telcordia GR-1221-CORE mifanaraka ● RoHS-6 Applications DWDM System PON Networks Link CATV voafaritra .. .
  • 150G DWDM MODULE MUX DEMUX for Base Station

    150G DWDM MODULE MUX DEMUX ho an'ny Station Base

    Dense Wavelength Division Multiplex Module dia natao ho an'ny rindranasa tambajotra DWDM. Miorina amin'ny teknolojia Thin Film Filter (TFF) izy io ary miasa amin'ny fantsona 150G manelanelana ny halavan'ny ITU Grid CWDM halavan'ny 1520nm ka hatramin'ny 1620nm. Endri-javatra ● fatiantoka fidirana ambany ● fitokana-monina ambony ● fatiantoka miankina amin'ny polarization ambany ● fahamendrehana avo lenta sy fahamendrehana ● Telcordia GR-1209-CORE mifanaraka amin'ny fampiharana ● Telcordia GR-1221-CORE fampiharana mifanaraka amin'ny rafitra DWDM PON Networks CATV Rohy manokana Famaritana Parameter Unit S ...
  • 100G DWDM Module MUX DEMUX LGX CASE

    100G DWDM Module MUX DEMUX LGX CASE

    Dense Wavelength Division Multiplex Module dia natao ho an'ny rindranasa tambajotra DWDM. Miorina amin'ny teknolojia Thin Film Filter (TFF) izy io ary miasa amin'ny fantsona 100G manelanelana ny halavan'ny ITU Grid CWDM halavan'ny 1520nm ka hatramin'ny 1620nm. Endri-javatra ● fatiantoka fidirana ambany ● fitokana-monina ambony ● fatiantoka miankina amin'ny polarization ambany ● fahamendrehana avo lenta sy fahamendrehana ● Telcordia GR-1209-CORE mifanaraka amin'ny fampiharana ● Telcordia GR-1221-CORE fampiharana mifanaraka amin'ny rafitra DWDM PON Networks CATV Rohy manokana Famaritana Parameter Unit S ...
  • High Quality CWDM Multiplexer with 1470-1610nm for Base Station

    Multiplexer CWDM avo lenta miaraka amin'ny 1470-1610nm ho an'ny Station Base

    Coarse Wavelength Division Multiplex Module dia natao ho an'ny tobin'ny base 5G sy ny lozisialy tambajotra CWDM misy halavirana marobe. Miorina amin'ny teknolojia Thin Film Filter (TFF) izy io ary miasa amin'ny fantsona 20nm mandany halavan'ny ITU Grid CWDM halavan'ny 1270nm ka hatramin'ny 1610nm. Endri-javatra ● fatiantoka fidirana ambany ● fanokanan-toerana ambony ● fatiantoka miankina amin'ny polarization ambany ● fahamendrehana avo lenta sy fahamarinan-toerana ● Halavan'ny onjam-pandehanana midadasika: manomboka amin'ny 1260nm ka hatramin'ny 1620nm ● maridrefy iasana: manomboka amin'ny -5 ka hatramin'ny 75 ℃ ● Telcordia GR-120 ...
  • 9+1CH CWDM with LGX Box

    9 + 1CH CWDM miaraka amin'ny LGX Box

    Coarse Wavelength Division Multiplex Module dia natao ho an'ny tobin'ny base 5G sy ny lozisialy tambajotra CWDM misy halavirana marobe. Miorina amin'ny teknolojia Thin Film Filter (TFF) izy io ary miasa amin'ny fantsona 20nm mandany halavan'ny ITU Grid CWDM halavan'ny 1270nm ka hatramin'ny 1610nm. Endri-javatra ● fatiantoka fidirana ambany ● fanokanan-toerana ambony ● fatiantoka miankina amin'ny polarization ambany ● fahamendrehana avo lenta sy fahamendrehana ● Telcordia GR-1209-CORE mifanaraka ● Telcordia GR-1221-CORE mifanaraka amin'ny famaritana ny faritry ny parameter unit ...
  • 8CH CWDM Mux and Demux Module

    8CH CWDM Mux sy Demux Module

    Coarse Wavelength Division Multiplex Module dia natao ho an'ny tobin'ny base 5G sy ny lozisialy tambajotra CWDM misy halavirana marobe. Miorina amin'ny teknolojia Thin Film Filter (TFF) izy io ary miasa amin'ny fantsona 20nm mandany halavan'ny ITU Grid CWDM halavan'ny 1270nm ka hatramin'ny 1610nm. Manasongadina Fampidinana ambany fidiram-bola mitokana avo lenta Polarization miankina amin'ny famoahana ny halavan'ny andaniny: Avy amin'ny 1260nm ka hatramin'ny 1620nm ny mari-pana miasa: manomboka amin'ny -5 ℃ ka hatramin'ny 75 reliability Azo itokisana sy miorina mafy Telcordia GR-1209-CORE ...
  • Single Fiber Bidirectional Optical Circulator

    Circuits optical bidirectional fibre tokana

    Ny Circulator dia mahatsapa ny fifindran'ny optika tsy azo ovaina, izay mitarika ny famindrana hazavana mihodina, manasaraka azy amin'ny fampitana hazavana any amin'ny habakabaka, ary mamoaka azy amin'ny seranana hafa. Azo ampiasaina amin'ny mody WDM MUX sy ny modely DEMUX mba hahatsapany ny fampitana bi-directional fibre tokana ary hamonjy loharanon-karena. Endri-javatra ● fatiantoka fidirana ambany ● fatiantoka miankina amin'ny polarization ambany ● mari-pana miasa: manomboka amin'ny -5 ℃ ka hatramin'ny 75 ℃ ● Azo itokisana sy mitombina ● Telcordia GR-1209-COR ...
  • CCWDM Mux Demux Module

    CCWDM Mux Demux Module

    Compact Coarse Wavelength Division Multiplex dia natao ho an'ny rindranasa tambajotra CWDM misy halavan'ny andrefesana maro sy ny modely fiantsonan'ny base 5G. Ny CCWDM dia novokarina niorina tamin'ny haitao malalaka habaka ary miasa amin'ny fantsona 20nm halavan'ny halavan'ny ITU Grid CWDM halavany 1270nm ka hatramin'ny 1610nm. Endri-javatra ● fatiantoka fidirana ambany ● fisarahana avo ● ambany PDL ● famolavolana paikady ● fitoviana amin'ny fantsona tsara ● Ny halavan'ny onjam-pandehanana midadasika: manomboka amin'ny 1260nm ka hatramin'ny 1620nm ● fahamendrehana sy fahamendrehana avo lenta ● Telcordia GR-1209-CORE-2001 ...