Mpandray zanabolana

  • CATV & Satellite Optical Receiver

    CATV sy mpandray optika satelita

    Endri-javatra 1. miaraka amin'ny detector optika avo lenta. 2.It dia fisehoan'ny haitao avo lenta amin'ny CATV sy ny tarika L-band mampifandray ireo vokatra 3.Ity dia azo raisina amin'ny fibre optique misy zanabolana 47 ~ 2600MHz sy CATV niomerika sy famantarana analogy. Fametrahana 4.Simple; Mety ho an'ny mpampiasa ny mametraka azy. 5.Fampidirana herinaratra avy amin'ny + 0 ~ -13dBm. 6.Izany dia manana fahaizan'ny fanoherana elektromagnetika tsara. 7.Fampisehoana avo fa ambany ny vidiny. Ny mason-tsivitry ny paratera dia miasa ...
  • CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    Endri-javatra 1. miaraka amin'ny detector optika avo lenta. 2.It dia fisehoan'ny haitao avo lenta amin'ny CATV sy ny tarika L-band mampifandray ireo vokatra 3.Ity dia azo raisina amin'ny fibre optika miaraka amina satelita 47 ~ 2600MHz sy famantarana nomerika sy analog an'ny CATV. Fametrahana 4.Simple; Mety ho an'ny mpampiasa ny mametraka azy. 5.Fampidirana herinaratra avy amin'ny + 0 ~ -13dBm. 6.Izany dia manana fahaizan'ny fanoherana elektromagnetika tsara. 7.Fampisehoana avo fa ambany ny vidiny. Diagram Parameter Optical Working Wa ...
  • Satellite Optical Receiver ZSR2600M

    Mpandray zanabolana zirika ZSR2600M

    Endri-javatra (1) Manangana detector optika fahatsapana avo lenta ho singa fototra, -8dBm mahazo fahatsapana (2) casing aluminium vita amin'ny rindrina. (3) Mifanaraka amin'ny FTTx PON Tech (4) Fanaparitahana hafanana tsara (5) Ho an'ny tamba-jotra HFC misy mpampiasa marobe (6) Mifanaraka amin'ny FTTx PON Tech Teknika Paramètaly Item Index Remark Min Typ Max Optical Characteristics Operating Wavelength nm 1200 1600 Responsivity A / W ≥0.9 Mahazo herinaratra optika dB ...
  • ZSR2600MD L band satellite optical receiver build-in WDM

    ZSR2600MD L tarika zanabolana mpandray mpiorina fananganana-in WDM

    Famintinana ny vokatra ZSR2600MD L tarika satellite optika mpandray dia ny vokatra nasongadinay manokana ho an'ny FTTH / WDM Fiber amin'ny rafitry ny tambajotra Home. Miaraka amin'ny akorandriaka kely, rafitra boribory anatiny sy mirindra ary mari-pamantarana tena tsara. Io no safidy voalohany ho an'ny faritra onenana sy tambajotra fibre optika ao an-trano. CWDM namboarina, ny halavan'ny RFTV dia 1550nm. Mandehana ny halavan'ny halavan'ny 1310 / 1490nm. Afaka mifandray amin'i EPON, GPON ary ONU. Mampiavaka ny fampisehoana ■ Ho an'ny ...