Products

  • EOC Slave EB-400/401 EOC Terminal: EB-400-B/EB-401-B

    EOC Slave EB-400/401 Terminal EOC: EB-400-B / EB-401-B

    Fitaovana terminal EOC mahaleo tena. HomePlug AV / IEEE 1901 teknolojia, mandray ny Qualcomm AR7411 puce, mampiasa fantsom-pandrefesana ambany ambany 65MHz, ary miara-miasa amin'ny fitaovana EC head-end series EOC mba hahatsapany ny fampitana ireo signal data Ethernet amin'ny tamba-jotra fizarana coaxial. Fampiasana WIFI tsy voatery. Endri-javatra vokatra 1. Ny fikirakirana modely natambatra ho an'ny birao foibe dia voateraka, ary plug ary milalao ny fitaovana. 2.Manomeza 1 CABLE fangaro fangaro fampidirana seranan-tsambo RF sy fivoahan'ny signal TV 1 RF p ...
  • Outdoor 2 WAY TAP (5~1000 MHz)

    TAPAN'NY 2 WAY TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT200B11 Tap Value dB 4 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Fampidirana fatiantoka miditra (-dB Max) Frequency (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.7 0.9 0.5 0.5 0.5 0.4 0.4 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.1 0.6 0.7 0.6 0.5 0.5 0.5 301 ~ 400 - 3.2 2.0 1.3 0.8 0.8 0.8 0.5 0.5 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.0 1.0 0.9 0.7 0.7 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.6 1.1 1.1 1.0 0.8 0.8 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.3 1.3 1.2 1.2 1.2 751 ~ 900 - 4.3 2.8 2.2 1.7 1.6 1.5 1.4 1.4 ...
  • Outdoor 4 WAY TAP (5~1000 MHz)

    TAPOTRA 4 WAY TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT400B11 Tap Value dB 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Fampidirana fatiantoka miditra (-dB Max) Frequency (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 0.5 301 ~ 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 0.8 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.4 1.3 1.2 1.2 751 ~ 900 - 4.5 3.0 2.2 1.7 1.7 1.5 1.4 1.4 901 ~ 1000 - 4.9 3.5 2.5 2.0 2.0 1.8 1.7 1.6 Tap Loss In ...
  • Outdoor 8 WAY TAP (5~1000 MHz)

    TAPAN'NY FOMBA 8 WAY (5 ~ 1000 MHz)

    HT800B11 Tap Value dB 11 14 17 20 23 26 29 32 Fampidirana fatiantoka miditra (-dB Max) Frequency (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 301 ~ 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.4 1.3 1.2 751 ~ 900 - 4.5 3.0 2.2 1.7 1.7 1.5 1.4 901 ~ 1000 - 4.9 3.5 2.5 2.0 2.0 1.8 1.7 Tap Loss I ...
  • Outdoor Splitters (5~1000 MHz)

    Mpanaparitaka ivelany (5 ~ 1000 MHz)

    HT204B21, HT306B21, HT306B21 Parameter Bandwidth 2 Way 3 Way (Balanced) HT306A21 3 Way (Tsy mahay mandanjalanja) HT306B21 Fidirana fidirana (-dB Max, Frequency (MHz,) In-Low In-High 5 ~ 10 4.2 6.5 7.5 4.0 11 ~ 300 4.1 5.9 7.4 3.9 301 ~ 400 4.2 5.9 7.6 4.1 401 ~ 450 4.3 6.0 7.9 4.1 451 ~ 600 4.5 6.4 7.9 4.8 601 ~ 750 4.9 7.2 8.2 4.9 751 ~ 900 5.2 7.8 8.4 5.2 901 ~ 1000 5.3 7.9 8.7 5.4 Port2- Port3 Port2- Port3 Port2- Port4 Port3- Port4 ambany- ambany ambany avo avo-hivoaka ...
  • Outdoor Couplers (5~1000 MHz)

    Couplers ivelany (5 ~ 1000 MHz)

    HT100B21 Tap Value dB Tap 8 Tap 12 Tap 16 Fampidirana fatiantoka miditra (-dB Max) Frequency (MHz) 5 ~ 10 1.6 1.1 1.1 11 ~ 300 1.7 1.2 1.1 301 ~ 400 1.8 1.3 1.2 401 ~ 450 1.9 1.4 1.3 451 ~ 600 2.0 1.6 1.5 601 ~ 750 2.4 2.0 1.7 751 ~ 900 3.0 2.4 2.2 901 ~ 1000 3.5 2.7 2.5 Tap Ross In-To-Tap (± 1.5dB) 5 ~ 600 8.5 12.0 16.0 601 ~ 1000 8.5 12.5 16.0 Out-To- Tsindrio Lsolation (dB Min) 5 ~ 10 18 20 22 11 ~ 600 25 26 28 601 ~ 750 24 26 28 751 ~ 900 21 24 25 901 ~ 1000 19 2 ...
  • 1550nm Mini Optical Amplifier (ZOA1550MA)

    1550nm Mini Optical Amplifier (ZOA1550MA)

    1.Ny laser pump amin'ny alàlan'ny modely optika sy ny fibre er-doped dia ampidirina avy any Etazonia. 2.Ny masinina dia misy famokarana herinaratra optika tonga lafatra sy azo antoka, mandrindra ny fizaran-tany sy ny laser thermoelectric cooler control circuit miantoka ny fahombiazan'ny milina iray manontolo sy ny fiainana maharitra maharitra an'ny laser 3.Ny masinina dia manana rindrambaiko mikroprocessor namboarina, miaraka fanaraha-maso fanjakana tamin'ny laser, fampirantiana dizitaly, fampitandremana ny lesoka, fitantanana tambajotra ary asa hafa. Raha vantany vao miasa ny para ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet mankany 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet mankany 2 Fiber Switch dia haino aman-jery varahina 1000BASE-FX Ethernet mankany amin'ny Fiber 1000Base-TX. Omeo vahaolana mora sy ara-toekarena hanatsarana ny tambajotra miorina amin'ny varahina amin'ny fibre optika hanitatra ny tratry ny fambara. Ny halaviran'ny famindrana fibre hatramin'ny 120km. Famolavolana plug-and-play, mora apetraka. Azo ampiasaina ho irery izy io. Endri-javatra • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fiber Switch, SC • antsasaky na fifandimbiasan-tena auto duplex • 100 / 1000Mbps fifampidinihana ho an'ny seranana varahina • Auto MD ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet mankany 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet mankany Fiber Switch dia haino aman-jery varahina 1000BASE-FX Ethernet mankany amin'ny Fiber 1000Base-TX. Omeo vahaolana mora sy ara-toekarena hanatsarana ny tambajotra miorina amin'ny varahina amin'ny fibre optika hanitatra ny tratry ny fambara. Ny halaviran'ny famindrana fibre hatramin'ny 120km. Famolavolana plug-and-play, mora apetraka. Azo ampiasaina ho irery izy io. Endri-javatra • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 Port Fiber Switch, SC • antsasaky na fifandimbiasan-tena auto duplex • 100 / 1000Mbps fifampidinihana ho an'ny seranana varahina • Auto MDI / M ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 Port 1000Mbps Ethernet mankany Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 Port 1000Mbps Ethernet mankany Fiber Switch dia haino aman-jery varahina 1000BASE-FX Ethernet mankany amin'ny Fiber 1000Base-TX. Omeo vahaolana mora sy ara-toekarena hanatsarana ny tambajotra miorina amin'ny varahina amin'ny fibre optika hanitatra ny tratry ny fambara. Ny halaviran'ny famindrana fibre hatramin'ny 120km. Famolavolana plug-and-play, mora apetraka. Azo ampiasaina ho irery izy io. Endri-javatra • 4 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fiber Switch, SC • antsasaky ny fifanakalozan-kevitra momba ny auto duplex • 100 / 1000Mbps fifampiraharahana ho an'ny seranana varahina • Auto MDI / M ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 Seranana 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 Ports 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch dia haino aman-jery varahina 1000BASE-FX Ethernet ho an'ny fibre 1000Base-TX. Omeo vahaolana mora sy ara-toekarena hanatsarana ny tambajotra miorina amin'ny varahina amin'ny fibre optika hanitatra ny tratry ny fambara. Ny halaviran'ny famindrana fibre hatramin'ny 120km. Famolavolana plug-and-play, mora apetraka. Azo ampiasaina ho irery izy io. Endri-javatra • 2 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 Port Fiber Switch, Single Mode Dual Fiber • antsasaky na feno duplex auto-fifampiraharahana • 100/1000 Mbps fifampiraharahana mandeha ho azy ...
  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    1000Mbps SFP Media Converter ZJ-GS03-PF

    1000Mbps Ethernet RJ45 mankany SFP Media Converter manova ny fibre 100BASE-FX amin'ny haino aman-jery varahina 100Base-TX na ny mifamadika amin'izany. Omeo vahaolana mora sy ara-toekarena hanatsarana ny tambajotra miorina amin'ny varahina amin'ny fibre optika hanitatra ny tratry ny fambara. Ny halaviran'ny fampitana ny Media Converter hatramin'ny 120km. Famolavolana plug-and-play, mora apetraka. Izy io dia azo ampiasaina ho toy ny irery, na nitaingina chassis mpanova haino aman-jery 2U 14 miaraka amina famatsian-jiro afovoany. Endri-javatra • 1000Mbps Ethernet RJ45 mankany SFP Media Converter • Half o ...