Pigtail

  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC Fiber Optical Pigtail

    Ny pigtails fibre optika dia manome fomba haingana hanamboarana fitaovam-pifandraisana eo an-tsaha. Izy ireo dia noforonina, novokarina ary notsapaina araka ny protokoleta sy ny zava-bita notondroin'ny fenitra indostrialy, izay hamaly ny mason-tsivana mekanika sy fampisehoana faran'izay mafy indrindra. Endri-javatra 1. Ny vokatra dia mandray tsimatra vita amin'ny seramika hafarana ary mampiditra tariby fibre optika avo lenta. 2. Ampahafantaro ny haitao fandrosoana fandrosoana vahiny sy ny fitaovana fikosoham-bary hiantohana ny fiviliana afovoan'ny fibe ...
  • LC Fiber Optic Pigtail

    LC Fiber Optic Pigtail

    Ny pigtails fibre optika dia manome fomba haingana hanamboarana fitaovam-pifandraisana eo an-tsaha. Izy ireo dia noforonina, novokarina ary notsapaina araka ny protokoleta sy ny zava-bita notondroin'ny fenitra indostrialy, izay hamaly ny mason-tsivana mekanika sy fampisehoana faran'izay mafy indrindra. Famaritana mpampitohy A LC Connector B tsy voavaha Fiber Mode 9 / 125μm Fiber Type Simplex Polish APC Cable Diameter 0.9mm Jacket Material PVC Jacket miloko mavo halavan'ny 1310nm / 1550nm Durability> ...
  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC Fiber Optical Pigtail

    Ny pigtails fibre optika dia manome fomba haingana hanamboarana fitaovam-pifandraisana eo an-tsaha. Izy ireo dia noforonina, novokarina ary notsapaina araka ny protokoleta sy ny zava-bita notondroin'ny fenitra indostrialy, izay hamaly ny mason-tsivana mekanika sy fampisehoana faran'izay mafy indrindra. Famaritana mpamaritra Type FC Poloney Type UPC / APC Fiber Mode OS2 9 / 125μm Wavelength 1310 / 1550nm Fiber Count Simplex Fiber Grade G.652.D / G.657.A1 Fidirana Insertion ≤0.3dB Fiverenana very UPC≥50dB, APC≥60dB Atte ...