10M / 100M Media Converter

  • 2 Ports Ethernet to Fiber Media Converter ZJ-100102-25

    2 Seranana Ethernet mankany Fiber Media Converter ZJ-100102-25

    10 / 100M Fiber Media Converter manova ny fibre 100BASE-FX ho haino aman-jery varahina 100Base-TX na ny mifamadika amin'izany. Omeo vahaolana mora sy ara-toekarena hanatsarana ny tambajotra miorina amin'ny varahina amin'ny fibre optika hanitatra ny tratry ny fambara. Ny halaviran'ny fampitana ny Media Converter hatramin'ny 120km. Famolavolana plug-and-play, mora apetraka. Izy io dia azo ampiasaina ho toy ny irery, na nitaingina chassis mpanova haino aman-jery 2U 14 miaraka amina famatsian-jiro afovoany. Famaritana • 10 / 100M 2 Port Ethernet mankany amin'ny Fiber Media Converter • Antsasaky na feno d ...
  • 1000Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-GS03A/B

    1000Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-GS03A / B

    10/100 / 1000M Fiber Media Converter nanova ny fibre 1000BASE-FX ho haino aman-jery varahina 1000Base-TX na ny mifamadika amin'izany. Omeo vahaolana mora sy ara-toekarena hanatsarana ny tambajotra miorina amin'ny varahina amin'ny fibre optika hanitatra ny tratry ny fambara. Ny halaviran'ny fampitana ny Media Converter hatramin'ny 120km. Famolavolana plug-and-play, mora apetraka. Izy io dia azo ampiasaina ho toy ny irery, na nitaingina chassis mpanova haino aman-jery 2U 14 miaraka amina famatsian-jiro afovoany. Endri-javatra • 10/100 / 1000M Media Converter, Single Mode Fiber Fiber • Half o ...
  • 1000Mbps Dual Fiber Media Converter ZJ-GS-03

    1000Mbps Dual Fiber Media Converter ZJ-GS-03

    10/100 / 1000M Fiber Media Converter nanova ny fibre 1000BASE-FX ho haino aman-jery varahina 1000Base-TX na ny mifamadika amin'izany. Omeo vahaolana mora sy ara-toekarena hanatsarana ny tambajotra miorina amin'ny varahina amin'ny fibre optika hanitatra ny tratry ny fambara. Ny halaviran'ny fampitana ny Media Converter hatramin'ny 120km. Famolavolana plug-and-play, mora apetraka. Izy io dia azo ampiasaina ho toy ny irery, na nitaingina chassis mpanova haino aman-jery 2U 14 miaraka amina famatsian-jiro afovoany. Endri-javatra • 10/100 / 1000M Media Converter, Single Mode Dual Fiber • antsasaky na ...