1000M Media Converter

  • 100Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-3100AB

    100Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-3100AB

    10 / 100M Fiber Media Converter manova ny fibre 100BASE-FX ho haino aman-jery varahina 100Base-TX na ny mifamadika amin'izany. Omeo vahaolana mora sy ara-toekarena hanatsarana ny tambajotra miorina amin'ny varahina amin'ny fibre optika hanitatra ny tratry ny fambara. Ny halaviran'ny fampitana ny Media Converter hatramin'ny 120km. Famolavolana plug-and-play, mora apetraka. Izy io dia azo ampiasaina ho toy ny irery, na nitaingina chassis mpanova haino aman-jery 2U 14 miaraka amina famatsian-jiro afovoany. Endri-javatra • 1 Port 10 / 100M Media Converter, Single Mode Fiber Fiber • Half na ful ...
  • 100Mbps Dual Fiber Media Converter  ZJ-1100S-25

    100Mbps Dual Fiber Media Converter ZJ-1100S-25

    10 / 100M Fiber Media Converter manova ny fibre 100BASE-FX ho haino aman-jery varahina 100Base-TX na ny mifamadika amin'izany. Omeo vahaolana mora sy ara-toekarena hanatsarana ny tambajotra miorina amin'ny varahina amin'ny fibre optika hanitatra ny tratry ny fambara. Ny halaviran'ny fampitana ny Media Converter hatramin'ny 120km. Famolavolana plug-and-play, mora apetraka. Izy io dia azo ampiasaina ho toy ny irery, na nitaingina chassis mpanova haino aman-jery 2U 14 miaraka amina famatsian-jiro afovoany. Endri-javatra • 1 Port 10 / 100M Media Converter, Single Mode Dual Fiber • antsasaky na feno ...